Termoobaly, termosky

V našej kategórií Termoobaly, termosky nakúpite tovar už od 1.89 €. K najčastejšie kupovaným patrí QUECHUA Dóza Na Potraviny 0,35 L a QUECHUA Termoska Mh500 0,8 L, ale aj QUECHUA Termoobal Na Fľašu 1,5 L Modrý. Zákazníci dobre hodnotia najmä QUECHUA Antikorová Termoska 2 L V akcií kúpite aktuálne produkt QUECHUA Termoska 1,5 L K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj DOMYOS Visiaci Zámok Na Kód Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani QUECHUA Izotermický Obal 0,6 L Fialový. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Termoobaly, termosky a budete naozaj spokojní.

QUECHUA Termoska Mh500 0,8 L

Potrebujete uchovať nápoje teplé alebo studené niekoľko hodín? Naši návrhári vytvorili túto pevnú, ľahkú a dobre izolujúcu termosku z nehrdzavejúcej ocele.

QUECHUA Termoska 1,5 L

Potrebujete uchovať vaše nápoje teplé alebo studené niekoľko hodín? Naši návrhári vytvorili túto veľkú, veľmi dobre izolujúcu termosku.

QUECHUA Termoska 0,7 L

Potrebujete uchovať nápoje teplé alebo studené niekoľko hodín? Naši návrhári vytvorili túto pevnú a veľmi dobre izolujúcu termosku.