Úvod »» Elektrický skúter Spokey BIG BROSS čierno-biely


        

Elektrický skúter Spokey BIG BROSS čierno-biely

 

Výrobca: Spokey
bežná cena 1 150,00 €
naša cena bez DPH : 699,17 €
naša cena s DPH (20 %):
839,00 €

Popis produktu:


Ak premýšľate, či má elektrická kolobežka zmysel, musíte sa zoznámiť s elektrickou kolobežkou Spokey BIG BROSS , pripomínajúce skúter, ktorý v nasledujúcich sezónach určite nevyjde z módy! Elektrická kolobežka je moderný a ekologický dopravný prostriedok, ktorý vám iste prinesie veľa radosti a zábavy. Novodobý a praktický fenomén - elektrokoloběžka vám poslúži pri ceste do práce, do školy, na nákup, alebo na kratšie výlet.

Model BIG BROSS uspokojí aj tých najnáročnejších užívateľov! Prepraví vás pohodlne v preplnenom meste a je ideálnou alternatívou k verejnej hromadnej doprave alebo autu. Kolobežka vyniká perfektne vyváženými proporciami a súčasne dlhou výdržou na jedno nabitie. Spokey BIG BROSS ide rýchlosťou 30-35 km / h a jej maximálnadojazd je až 30 km , takže si jazdu naozaj užijete na plno! Vyznačuje sa neobvyklou dynamikou jazdy a veľmi trvanlivú konštrukciou. Vybavená stojanom.

Na naše produkty kladieme veľmi vysoké nároky, z toho dôvodu dbáme na to, aby na ich výrobu boli použité materiály najvyššej kvality. Preto majú Spokey elektrickej kolobežky vynikajúcu kvalitu, sú odolné a majú jedinečný dizajn.

Zo zákona je umožnená jazda na tejto kolobežke do max rýchlosti 25 km / hod po pozemných komunikáciách. Nová legislatíva, týkajúce sa jazdy na týchto strojoch, upraví podmienky riadenia týchto elektro strojov. Momentálne ešte Ministerstvo svoje stanovisko nevydalo.

Všetko, čo musíte urobiť, je užiť si jazdu!

Parametre:
motor: 1000W 50H Brushless / Hub Motor
materiál: oceľ
maximálna rýchlosť: 30-35 km / h
dojazd: 30 km *
rozmery: 173x79x105 cm
hmotnosť: 62 kg
doba nabíjania: 5-8 hodín
brzda: páčka na riadidlách predné a zadné
svetlá: predné a zadné
stojan: áno
kolieska: 483, vákuová
batérie: 12Ah, lítiová **
max. hmotnosť užívateľa: 150 kg

 Predpokladaný maximálny dojazd  je zásadne závislý na najrôznejších podmienkach, ako sú napríklad: hmotnosť užívateľa, rozmanitosť terénu, vietor, zvolený stupeň podpory, tlak pneumatík a ich vzorka, okolitá teplota ai. Všetky dojazdy platia pre optimálne podmienky.

**  Ak chcete predĺžiť životnosť batérie, nedovoľte, aby sa úplne vybila. Ak kolobežku nepoužívate dlhšie ako 30 dní, je nutné ju úplne nabiť a umiestniť na suché a chladné miesto, aby ste predišli možnému poškodeniu, na ktoré sa nevzťahuje záruka.

Upozornenie:
Pri používaní elektrickej kolobežky je spotrebiteľ plne zodpovedný za dodržiavanie pravidiel cestnej premávky  (zákon č. 361/2000 Zb. (O cestnej premávke)) a za dodržiavanie právnych predpisov pre prevádzku výrobku na pozemných komunikáciách  (zákon č. 56/2001 Zb. (o podmienkach prevádzky vozidiel na pozemných komunikáciách)). Dôsledne dodržujte bezpečnostné pokyny najmä v krajinách, kde neexistujú žiadne platné zákony a predpisy, týkajúce sa elektrických kolobežiek.

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.

ZmY4ZGV